10 «найбільш зелених» країн світу (частина 1)

Так званий тренд «бути зеленим» відзначає розвиток екологічних технологій, економії природних ресурсів та енергії, а також значно зменшення забруднення навколишнього середовища. Такі технології гібридних автомобілів, вітту і сонячної енергії, рециклінг, вибираючи екологічно чисті продукти, що знижують хімічне забруднення, збереження природних ресурсів (флора та фауна) і так далі. Багато західноєвропейських країн вже ввели ряд передових технологій, в той час як іншим ще належить розробити в цьому напрямку виявляється, що не тільки багаті країни є лідерами в цій галузі . Десятка країн відповідальності по відношенню до природи, поряд з деякою статистикою, Список створений на основі так званого екологічного індекса ефективності (EPI), що у вільному перекладі означає індекс екологічної діяльності, розроблений Єльським університетом.

10. Колумбія — 76,8

Колумбія є одним з небагатьох неєвропейських країн у списку. Поки відомо, у світі з високим рівнем злочинності, незаконних рубок та його двері продажів коки, країні вдалося позбавитись від деяких з своїх помилок. Вважається, що Колумбія є середовищем існування для 10% світової флори і фауни, і дослідники припускають, що раніше відкриті 10 нових видів земноводних. У зв’язку з цим, уряд зробив спробу перетворити країну в екологічні місця. Будь ласка багато національних парків, у тому числі місцеві вирощування лікарських рослин відкриті для відвідування. Це, наприклад, Оріто Ігні-Анде лікарська флора заповідника. Архітектори також у Колумбії, намагаючись замінити сталь з екологічного бамбука.

Колумбия

9. Куба — 78.1

Хоча країна терпить багато критики через комуністичний режим управління країною, це не може не відзначити роль уряду в плані екології. Вона спрямовує частину своїх зусиль на екологію, хоча Кубу ніколи не асоціювали з безвідповідальним ставленням до природи. Через бідність або інші причин, більшість кубинців сьогодні рухаються на велосипеді або пішки, і заробити собі на життя сільським господарством.  Як часто використовуваних нелегальних пестицидів, уряд вживає низку заходів, включаючи скорочення хімічних добавок у грунт і використання органічних продуктів. В країні вживають заходи до солоної океанської води, щоб вона не пошкодила багатий ґрунт вздовж берегів, і зосередила увагу на натуральні джерела енергії. Куба інвестувала значні кошти саме в отриманні енергії з води і вітру і ядерної енергії.Австрия

8. Австрія — 78,1

У той час як країна не має серйозних проблем із забрудненнямнавколишнього середовища, уряд знайшов деякі унікальні способи проведення екологічно відповідальну політику. Зимові Олімпійські ігри 2010 приклад, Уістлер створив особливий тип будівлі, і т.д. пасивний будинок, який не споживає енергію для охолодження і потепління, але регулює свій власний мікроклімат. Вважається, що пасивні будинки використовувати тільки 10% електроенергії від стандартних будівель, в даний час налічується близько 17 000 таких будинків по всій Європі. В останні роки Австрія об’єднується з Чеською Республікою, для створення екологічних садів на кордоні між двома країнами.

 

7. Франція — 78,2

Франція заробила репутацію екологічно відповідальної країни, яка прагне використовувати чисту і поновлювану енергію. Це включає в себе реконструкцію старих будівель, щоб зменшити споживання енергії і викиди в атмосферу, Другий план включає в себе скорочення викидів парникових газів на 20% до 2020 року, як поновлювані джерела енергії, метою є, щоб їх використання зросло з 9% до 20-25%. Уряд країни вживає заходи щодо скорочення генетично модифікованих продуктів, розвиток сонячної енергії та збереження природи шляхом створення парків. В даний час 80% електроенергії у Франції відбувається від атомних електростанцій. Крім того, будівництво будівель в країні все частіше використовують деревину і солому — для будівництва та ізоляції.

Маврикий

6. Маврикій — 80,6

Маврикій розташований недалеко від узбережжя Африки, на схід від Мадагаскару. Незважаючи на невелику площу, країна демонструє тверду прихильність до навколишнього середовища. Уряд тут вживає низку заходів, щоб забезпечити екологію острова і вводить екологічні практики, особливо переробки. Це включає в себе спалювання відходів, використання відновлюваних джерел енергії (наприклад, океан), і паливо на основі жому.