Лондон і його головні визначні пам’ятки

Після того, як хтось сказав, що «Лондон це все, що життя може дати.» Місто контрастів Лондон і колиска і батьківщина найбільш інноваційних і передових речей. У цьому місті немає ніяких обмежень до творчості. Це перше в світі місто з метро. Відкрито в 1863 році, сьогодні воно має 260 станцій. Це батьківщина міні-спідниці, панку та іншого, але те, що буде Лондон без роялті та традиції? Завантажено з прогнозом погоди похмурою, а також таким почуттям гумору, місто лордів змінив свою знаменитий консервативний стиль. Сьогодні це бізнес, і столиця Європи, завжди з відмітним характером в мистецтві, з іншими поглядами на політику і лідируючі позиції в бізнесі. Ніч до звуку клубної музики і мобільних телефонів під час поїздки в червоних двоповерхових автобусах, лондонці відчувають потужний імпульс Темзи, яка нагадує давню епоху. У Лондоні, культурний мікс — барвисті численні світи індійського субконтиненту, карибські ритми, афро-американський блюз, азіатська їжа і танці, арабські костюми … все це в одному місці. З його численних архітектурних, історичних і культурних пам’яток Лондона приваблює туристів з усього світу. Ось деякі з найпопулярніших місць для відвідування.
Букінгемський палац, це офіційна резиденція королеви. Жодне інше місто в світі не має мальовничого спектакл традицій, таких як Лондон близько Букінгемського палацу. Багато глядачів зітхають спостерігаючи урочисту зміну варти.

Лондонский BigBen

Вестмінстерське абатство, коронація, весілля і похорони королівської сім’ї. Пишність абатства є найбільш видимим під час служби серед кількох шпальт. Парламентська будівля 1547 року. Біг Бен 13 тонний дзвін. Названий на честь Бенджаміна Холла, який керував будівництвом будівлі. Це місце парламенту.
Тауерський міст і Тауер Бридж Тому, найвідоміший у світі, і в Лондонському Тауері зберігається стелажі і королівські коштовності корони. Він був побудований в XI столітті Вільгельмом Завойовником.

Собор «Павла». Перша церква в Лондоні. На висоті 110 метрів. і шириною 34 м. Купол собору є другим за величиною в світі. Грінвічській обсерваторією духовий оркестр у дворі відзначає меридіан, який ділить землю на східні і західні півкулі.

Національна галерея Трафальгарській площі. Один з кращих в світі творів кожної великої європейської школи.
Галерея «Тейт» — великий репозиторій британського мистецтва. Розділені на два окремих музеїв: Тейт Британія і Tate Modern, пов’язаних з пішохідного мосту на Темзі. Британський музей, в 4 км галерея з різних колекцій статуй і фриза. Мадам Тюссо, знаходиться в місці з найбільшою колекцією воскових фігур.

Лондонский мост

Лондонське око, з його 135 метрів найвищий у світі. Для покупці є місця, де можна подивитися (і купити). Прогулянка вниз «Оксфорд-стріт» займе деякий час.

Інші речі не вистачатиме подорожуєте на круїзне судно на екскурсію Темзи з відомими двоповерхових автобусів, йдучи поруч з Ковент-Гарден або контрастні області, як Іст-Енді, Портобелло антикварному ринку, від головного фінансового, інформації та бізнесу Центр-Сіті в Лондоні, міський округ ринку, найстаріший ринок в харчових продуктах. Дослідіть багато театрів, зали і музей. Найвища будівля у Великобританії «Canary Wharf» -244 м. Лондон має відношення до будь ексцентриситету, і якщо ви хочете, щоб відпочити від неспокійного темпу життя в Лондоні відвідати численні парки справжньої міської оазис. Найвідоміший і найкрасивіший у Гайд-парк, парк Regency Сент-Джеймс-парк, Кенсінгтонський сад, Holland Park та інші. SOHO є місцем, де туристи можуть насолодитися нічним життям. Кожен візит до Лондона закінчується незмінно серед суєти Пікаділлі знайомих кожному з неоновими реклами, а також в колонці Генеральної Нельсон в Трафальгарській площі.

А якщо ви хочете випробувати щось дійсно Англійське замовте пінту пива в одному з численних пабів або чаю, які англійська до всіх своїх недуги, але вони також хвалити його унікальне місто.