Ватикан — місце для ворожіння чи світовий центр католицизму

Ватикан знаходиться на території Риму і маленьке місто-держава в світі, який є повністю незалежним від Італії. Держава отримує свою назву від гори «Мама Ватиканський» (лат. Пляма ворожіння). Населення Ватикану складає менше тисячі осіб, у той час як загальна територія держави становить 0,44 квадратних кілометрів.

У давнину, Ватикан був безлюдний, так як Стародавній Рим, це місце вважалося священним. У 326 році після прийняття християнства на передбачуваній могилі святого Петра була споруджена базиліка Костянтина і з початку це місце слугувало для колонізування.

Vatukan

Сформований в середині восьмого століття папська держава покриває велику частину Апеннінського півострова, але в 1870 році була ліквідована з Італійського королівства. У своєму нинішньому вигляді Ватикан з’явилися у 1929 році на підставі договорів, укладених з урядом Латеранського угоди Муссоліні. Місто-держава має не планову економіку, як джерело доходу, в першу чергу жертви католиків у всьому світі.

Ватикан привертає багато віруючих, а й туристів з-за комплексу великої кількість історичних пам’яток і музеїв. Один з головних визначних пам’яток є собор Святого Петра, побудований в XV-XVII столітті. Це світовий центр католицизму, і в будівництві були задіяні Браманте, Мікеланджело і Берніні. Інша відома будівля Ватикану — Папський палац. Це комплекс, що складається з більш ніж 1000 номерів, кілька храмів і музеїв і знаменитої папської бібліотеки.

Собор Петра

Найвідоміший храм в чудових фресках Сікстинської капели палацу, робота Мікеланджело і італійського художника епохи Відродження, Рафаель формі папські апартаменти, відомі як «номера Рафаеля.» Серед музеїв і галерей Ватикану особливо виділяються Музей єгипетського мистецтва, Музей етруського мистецтва, Музей Піо Клементина, проведення чудову колекцію, музей і Ватикан Пінакотека Kiaramonti з великою колекцією картин італійських майстрів.