Шотландські замки

Шотландські замки

Найвідоміший (але не самий старий) замок по Шотландії Балморал — літня резиденція британської королівської сім’ї ще з часів королеви Вікторії. Його назва походить від інших древнього замку, руїни якого знаходяться поблизу.

Легенда свідчить, що коли принц Альберт вперше відвідав ці місця, ліси навколо зруйнованого замку часу нагадувати йому про Тюрінгії, на батьківщині. Це було причиною для покупки землі, на якій згодом побудований Balmoral якого зубчасті стіни ще підняті над стародавніми дубами.

 

Новий Балморал був побудований в стилі бароко, робота над ним була завершена в 1855 році. З тих пір, замок був подарований королеві Вікторії її люблячим чоловіком. З тих пір він має статус королівської резиденції, де члени королівської сім’ї проводять літні канікули. Навколо замку є прекрасні сади, в тому числі унікальний «Водний сад». У сусідній річці всі англійські принци й королі традиційно ловили рибу, але в кінці дня всі улови повинні були випущені у воду.

Замок Барабанні і місто, побудовані в XIII столітті, розташовані на тій же річці, але трохи нижче на відстані п’ять миль один від одного. Барабанні стіни замку товсті  — 365 см, і це секретна вежа, в якій, за переказами ховалися фермери у разі небезпеки.

 

Замок Стерлінг мав колись стратегічне розташування. Тут, образно кажучи, були ключі до шотландських рівнин і гір. Той, хто володів Стерлінгом, був володарем Шотландії. Вбудований безпосередньо в скелях, фортеця пам’ятає війни в XIII і XIV ст., Кілька разів замок переходив в руки англійців і назад.