Шотландські замки

Найвідоміший (але не самий старий) замок по Шотландії Балморал — літня резиденція британської королівської сім’ї ще з часів королеви Вікторії. Його назва походить від інших древнього замку, руїни якого знаходяться поблизу.

Легенда свідчить, що коли принц Альберт вперше відвідав ці місця, ліси навколо зруйнованого замку часу нагадувати йому про Тюрінгії, на батьківщині. Це було причиною для покупки землі, на якій згодом побудований Balmoral якого зубчасті стіни ще підняти над стародавніми дубами.

Болмал

Новий Балморал був побудований в стилі бароко, робота над ним була завершена в 1855 році З тих пір, замок був подарований королеві Вікторії її люблячого чоловіка. З тих пір він має статус королівської резиденції, де члени королівської сім’ї проводять літні місяці. Навколо замку є прекрасні сади, в тому числі унікальний «Водний сад». У сусідньому річки всі англійські принци й королі традиційно рибу, але в кінці дня всі улови повинні бути звільнені у воду.

Замки Барабанні і місто, побудований в XIII столітті і XIV, розташовані на тій же річці, але трохи нижче і подорожі п’ять миль один від одного. Барабанні стіни замку товсті 365 см, і це секрет вежа, в якій, за переказами ховалися фермерів у разі небезпеки або примусове власних ворогів.

Замок Стерлинг

Замок Стерлінг мав колись стратегічне розташування. Тут, образно кажучи, були ключі до шотландських рівнинах і в горах. Той, хто досконало володіє Стерлінг, був майстром Шотландії. Вбудований безпосередньо в скелях, фортеця пам’ятаю війн XIII і XIV ст., Кілька разів проходячи повз Scottish в руки англійців і назад. Тут був коронований Марія Стюарт і замок сьогодні зберіг свою нинішню форму, яка придбала під час його керування.

Інверар замоку у шотландському масштабі практично нове будівництво — вона була заснована в сімнадцятому столітті і є чудовим зразком шотландському стилі бароко. Замок і тепер сім’я резиденція сім’ї Кемпбелл, і вона відкрита для відвідувачів лише частково. Історія замку наповнений містичними історіями — в цьому, за однією з легенд, бродить привид убитого музиканта.