5 найзагадковіших пам’яток та руїн на планеті

На Землі є багато місць руїни і пам’ятники, які оповиті таємницею і залишаються невирішеними чоловік. Вони переслідують людство протягом століть і прихованих таємниць, які ніколи не можуть бути виявлені. Ось деякі з найзагадковіших місць на планеті і якоїсь інформації про них.

1. Кам’яний пам’ятник Грузії

Стоунхендж

Це місце називають «американський Стоунхендж», як він побудований з кам’яних блоків і побудований в конкретній формі. Готель розташований в США, в північно-східній частині Грузії і був побудований в 1980 році .. Пам’ятник набір з п’яти масивних плит з граніту у формі зірки. Кожен блок майже в п’ять метрів. Чотири з них важать більше 20 тонн. Всі вони підтримують кам’яну плиту укладають поверх структури, яка важить більше 11 тонн. Пам’ятник називається Скрижалі Джорджії і реальну таємницю — ніхто не знає, хто несе відповідальність за її будівництво, і що саме його ідея. Анонімні автори пам’ятника, однак, були, очевидно, дуже досвідчені архітектори, а він відстежує рух сонця надзвичайно точно.

Тільки інформація про структуру написано на кам’яній плиті на землі, яка описує особливості пам’ятника і пояснює ряд внутрішніх слотів і отворів, які пов’язані з рухами Сонця і зірок. Інструкції пишуться на восьми мовах — англійській, суахілі, російською, іспанською, хінді, китайська, арабська, грецька та іврит, і експрес постулатів вчення Нью Ейдж. Вважається, що пам’ятник був встановлений, щоб направляти вижили неминучої апокаліпсису, що чекає людство, так що вони можуть відродити цивілізацію.

2. «Стоунхендж» на озері Мічиган

Стоунхендж на озері Мічиган

Ще один пам’ятник, який порівнює структуру з відомим Стоунхенджа, хоча й далеко від своєї популярності.

У 2007 році, в пошуках затонулих кораблів на дні озера Мічиган через сонячної технології, група дослідників знаходить дивне відкриття. Вчені стикаються з давньої кам’яницю, розташований на глибині 40 футів, який нагадує структуру Стоунхенджа. Деякі з каменів в ньому розташовані по колу в центрі кола людські останки і останки мастодонта (вимерли рід рослиноїдних ссавців предків слонів). З аналізу останків, вчені прийшли до висновку, що утворення каменів, принаймні 10000 років і пов’язаний з неоліту кам’яного століття.

3. Підводні руїни Японії

Підводні руїни Японії

Руїни є частиною храмового комплексу, знайденої на дні моря недалеко від острова Йонагуни, розташованого в західній частині японського архіпелагу, в 300 км на північний захід від Окінави. Комплекс включає в себе дивну піраміду, яка була побудована поетапно і нагадує вавилонські zikurati і стінки блоків високою точністю і ідеально гладкою. Площа підстави є такою ж, як Великий Піраміди, довжина його заснування 200 метрів, а висота близько 30 метрів. Верхня частина піраміди знаходиться всього в 5 метрах нижче поверхні моря. Деякі вчені пов’язують знахідку легендою затонулої Атлантиди, оскільки руїни були поглинені океаном.

Навіть з відкриттям руїни стали предметом запеклих дискусій — незалежно від математичної точності і точності, з якою піраміда була побудована, багато вчених вважають, знайти «дивну гру природних процесів.» Аргументи для цього розрахунку, що комплекс був піднятися на поверхню, перш ніж принаймні 10 000 років тому, коли рівень моря був нижче, ніж поточні 40 метрів. На думку істориків, однак у той час він полював чоловік, одягнений в шкури диких тварин, а не здатність робити різання в гірських породах таких монументальних споруд.

Суперечки можуть бути нескінченними, якщо 1995 не був знайдений сто відсотків підтвердження штучного походження японського підводного комплексу. Дослідницька група на чолі з телекомпанії «Discovery Channel», знайшов у скульптурній нижньої зображенням людської голови, на якій чітко видно прикраси з пір’я, характерних скульптур в Центральній Америці. Залишається загадкою, проте, як культура виникла біля підніжжя південноамериканських Андах, залишив такий великий монітор себе біля узбережжя іншому континенті.

4. Втрата чудеса Олександрії, Єгипет

oleksandria

Біля узбережжя Олександрії, близько 8 метрів, лежать руїни стародавнього міста, який може бути знайдений структури, що належать Ptolomevata і римських епох, вважається, що вони є частиною палацу Клеопатри. Легендарні затонулих частині стародавнього міста губиться в морі більше 1600 років, були виявлені в археологічних діяльності підводного археолога Франка Goddio і його команди в 1992 році в області досі знайшли статую фараона і 25 сфінксів і кілька статуй бога і один з Клеопатри. Вважається, що місто було під водою жертвою декількох природних лих — землетрусів і великих хвиль, вважається, що він потонув у морі десь в 4-му столітті до н.е. Підводне місто ще не є частиною туристичних визначних пам’яток в Олександрії ще вивчається археологами.

5. Таємничі камені Баальбека

баальбек

Найбільший римський храм, побудований, брехня ні в Греції, ні в Римі і в ліванському місті Баальбек. Храм був зруйнований візантійським імператором Феодосієм, але 6 з його 54 колон і раніше на місці. Коли греки зайняли його в 331 р. до н.е.  (І дати ім’я Гелиополь), він був фінікійський місто в період свого розквіту. У 16 році до нашої ери. До н. Баальбек став римською колонією протягом найближчих трьох століть, римляни побудували монументальний ансамбль з трьох церков, три ярдів і стіни, побудованої з деякими з найбільших коли-небудь каменів, що використовуються людиною. Де був скорочений майже 2000 років тому, досі стоїть величезний блок, який вважається найбільшим камінь у світі. Ніхто не знає, що саме викликало у римлян розглянути це місце так особливе, що робить їх вклали стільки праці і матеріалів, щоб побудувати храм.