Сади Мумбаї

Сади Мумбаї

Розташований на схилі пагорба Малабар сади Ferozeshah Мехта швидко став відомий як висячі сади Мумбаї. Готель розташований навпроти парку «Камала Неру» і краще місце в місті, з якого можна насолодитися заходом над Аравійським морем. Побудований в 1880 році, якраз над найбільшим резервуаром води в Мумбаї і в 1921 році були повністю реконструйовані. Люди в місті кажуть, що вони були створені, він може бути захищений від забруднення води через ритуалів, що мали місце в пошуку довколишніх вежах мовчання. Одна з найбільших пам’яток висячі сади майстерно оброблені огорожі у вигляді різних тварин, таких як слони, верблюди, жирафи і більше.

Мумбаи

Іншою визначною пам’яткою є масивний і вражаючий квітковий годинник. За Висячі сади можна дістатися з будь-якої частини Мумбаї або на автобусі, таксі або особистому автомобілі. Найкращий час для відвідування рано вранці і ввечері, коли ви можете на самих прогулятися по мальовничим ландшафтом, у супроводі прохолодного бризу. Сади були побудовані таким чином, що вони з видом на сьогодні Колаба відкривається захоплюючий вид на внутрішній Мумбаї.

Парк «Камала Неру» є улюбленим місцем для розваг всіх дітей в Мумбаї. Він названий на честь дружини першого прем’єр-міністра Індії Джавахарлала Неру -Kamala і займає площу в 3, 300 кв. Км. самому верху горбів Malibar. У порівнянні з будь-якому іншому місці в Мумбаї тут досить прохолодно і повітря настільки вологий, так що парк не тільки улюблене місце, щоб грати на невеликий, але приємною для відпочинку та релаксації своїх батьків.

Visyachiye-sady-mumbai-indiya

Камала Неру був відомий химерним будинку у формі чобота. Вважається, що його будівництво, архітектори були натхненні дитячий віршик «Був колись старенька», і це відомо як будинок «черевик старенька.»