Артерії планети: Найбільш важливі річки

Час, коли річки були основні транспортні маршрути, давно і добре забуте старе. Тим не менш, вони як і раніше істотні артерії планети, які мають велике значення для екологічної рівноваги і життя на Землі. Для тих, хто живе уздовж їх берегів, річки продовжують нести священний значення, так як вони були для предків, і в районах, де немає землі і залізничні маршрути, які не продовжують функціонувати в якості транспортних коридорів, сприяння життя людей. Які найбільш важливі річки планети?

Річка Янцзи: Енергія (і протиріччя)
Це найдовша річка в Азії і третя за довжиною річка у світі відстані 6300 км. Після того, як один з найважливіших магістралей Китаю Янцзи стала символом політики виробництва енергії з гідроелектростанцій. З одного боку, такі проекти, як системи водопостачання, «Санса» є досвід Китаю, щоб позбутися від бруду вугільного пилу. З іншого боку серйозно екосистеми страждають через грандіозних структур, які були встановлені.

Янцзи

Меконг: дорога артерії Південно-Східної Азії
Річковий транспорт і забезпечує головне джерело зрошення в Південно-Східній Азії. Це 12-й найдовший у світі і 10 у турі, як батько Її довжина становить 4500 км. У дельті річки Меконг у В’єтнамі, в тій чи іншій формі зосереджена, економічного життя країни. Меконг проходить через територію іншої М’янми, Таїланду, Лаосу і Камбоджі.

Ганг: священна річка
Хоча річка Ганг є найвідомішим за його священної цінності, є важливим з економічної точки зору часу. Місто Варанасі на березі річки вважається одним з найбільш важливих індуїстських міст. Для більшості з життя індіанців не має сенсу, якщо хоча б один раз не купатися в Гангу і таким чином не звільняє свою душу від гріхів.

Річка Волга і річка Лена
Волга найбільша річка в Європі, яка має важливе значення для економіки Росії. Половина з провідних російських міст, включаючи столицю Москва, розташовані в долині. Один з найбільших водоносних горизонтів у світі живиться від річки Волги.

Волга

Річка Лена є одним з найбільших річок в Сибіру. Протягом багатьох років її дельта замерзає, і протягом короткого літа прокидається в пишній зелені.

Дунай: Європейська класика
Навряд чи хто не чув «У тихому блакитного Дунаю» Йоганна Штрауса. Дунай є другою за довжиною річкою в Європі. Він має важливе значення транспорту (проходить через десять країн Європи) і є джерелом питної води.

Річка Амазонка і Ріо-Уругвай
Річка Амазонка є єдиним варіантом для переміщення по джунглях Амазонки. Річка джерело життя (вода, джерело їжі для зрошення) для людей, які населяють цей регіон.

Ріо Уругвай не набагато коротша, ніж Амазонка, але має не менш важливе значення, особливо для енергетики Уругваю. Назва річки і країни походить від мови індіанців гуарані і буквально перекладається «річка різнокольорових птахів»

Амазонка

Ніл, Нігер і Сенегал
Ніл найбільш важливим внутрішнім водним на північному сході Африки, і землі уздовж її берегів практично єдина область родючі землі в регіоні.

Нігер є ще одним важливим джерелом води в пустельних районах Північної Африки. Річка проходить через західну частину континенту і навігація на ньому найбільш зручний спосіб подорожувати по всьому регіону. Сенегал Річка третій за важливістю в Північній Африці. Малі, Гвінея, Мавританія і Сенегал, які проходять через Сенегал, об’єднали свої зусилля для її збереження.

Міссісіпі
Легендарний річка в американському Середньому Заході була і продовжує бути провідним транспортним коридором. Хоча не так використовується, як і в минулому, це водний зберіг міфологічний і історичний сенс.

Ріо-Гранде
Ріо-Гранде є одним з найдовших річок в Сполучених Штатах і в більшості кордоні відзначені Texas Мексику. Обидві сторони річки, Ріу-Гранді-має майже міфічний статус, хоча це є більш популярним, як розділової лінії, ніж в якості джерела води на пустині області.

Мюррей (Австралія)
Мюррей Рівер найбільша річка в Австралії. Це важливо для водного джерела зрошення, і улюблене місце для риболовлі та інших водних видів спорту.