Найкрасивіші середземноморські острови

Кіпр
Місце народження Афродіти в даний час в ЄС. Дочірні компанії грецькі і турецькі. Грецькі компанії більш розвинені для туризму. Крім прекрасних пляжів, приваблює туристів і нічним життям. Місто Айя-Напа. Ще одна хороша ознака — близько до Болгарії і туроператорів пропонують дуже хороші свята цінності в будь-який час року.

Кипр

Корфу, Греція
Корфу острів з наявністю 2 млн оливкових дерев і тихих білих пляжів. Тут нічне життя продовжується до наступного ранку. Крім того, красиві пейзажі, ви можете побачити венеціанські замки. Корфу був під венеціанським контролем між 15 і 18 століттям, і це показує архітектуру і атмосферу.

Крит, Греція
Це за величиною грецький острів і п’ятий за величиною в Середземному морі, розташований в південній частині Греції. Найпопулярніші туристичні напрямки в Кносс, Фестоса, Гортис і венеціанський замок в Ретімно. Крит є одним з найпопулярніших туристичних пам’яток Греції. 15% всіх іноземців, які прибувають в Іракліоні Греція прийти в (по порту і аеропорту) в цьому місті 20% всіх чартерних рейсів в нашій південній сусідки. У 2007 році Крит відвідали більше 2 мільйонів туристів.

Санторіні, Греція
Невелика група островів вулканічного походження в Егейському морі. Фіра головне місто, найширші пляжі Перісса і Камарі. Найвідомішими є білий пляж, чорний пляж і червоний пляж любителів. Один з найбільш вражаючих визначних пам’яток спостерігає захід у Fira кінця. Низька температура 12 градусів! (З січня по березень).

Миникос

Міконос, Греція
Це острів партій і ді-джея. Пляжі тут просто статичні. Символи острова пелікан Педро і Вітряки. Влітку в’їзд автомобілів в головному місті заборонений, за винятком тих, які мають перепустку, але це важко витягнути і дорогим. Є багато компаній, які надають банджі і мопеди на прокат. Подорожувати на автомобілі влітку важко, саме тому, що вони літають скрізь ці мопеди в тому числі необережних підлітків, які не дуже відповідають іншим учасникам дорожнього руху.

Ібіца, Іспанія
Світова партія капіталу. Тут знаходиться найбільший клуб у світі — Privilege. Інші відомі нічні клуби Es Paradis (відомий своїми водними особами), Амнезія (пінні вечірки), Космос, Pacha, Іден і DC10.

Сицилія, Італія
Сицилія — найбільший за величиною острів у Середземному морі і (за винятком з бандитами) відомий своєю культурою та кухнею. Покриті апельсиновими і лимонними садами. Рекомендується відвідати вулкан Етна, де ви можете навіть відчути запах сірки. Сицилійці люблять влаштовувати карнавали, танці на вулицях і місцеву кухню на площі, вуличний театр і феєрверки. Населення Сицилії становить близько 5 мільйонів.

Мальорка, Іспанія
Поєднує в собі гори і пляжі. Це будинок тенісистів Рафаеля Надаля і Карлос Мойя. Серед знаменитостей, які купили тут будинки є Майкл Дуглас і Кетрін Зета-Джонс, Міхаель Шумахер, Клаудія Шиффер, Борис Беккер та інші. Тільки в 2005 році Майорка відкрила 2400 ресторанів. Харчування дуже гарне, і майже всі вони містять оливки і мигдаль.

Сицилия

Капрі, Італія
Серед туристичних визначних пам’яток природний феномен обробки агента печера, неаполітанська затока, заливши Салерно.

Мальта
Це країна з найменшим населення в Європі (менше 400 000 чоловік). Чверть ВВП країни походить від туризму. Містична аура навколо Мальтійського ордена і теплим середземноморським кліматом робить Мальту привабливою для туристів з Європи.