Барселона і «Саграда Фамілія»

Хоча Барселона є другим за величиною містом в Іспанії після Мадрида (і вікової суперника), він є одним з найстаріших міст і найважливіших промислових і культурних центрів країни.
Розташований на узбережжі Коста-Дорада (Золотий берег) 620 км. Мадрид. Готель розташований в площині, яка поступово збільшує свій рівень в напрямку Середземного моря і охоплює річки Янцзи Loberat. У північно-західній частині міста є СРАР з вузькими вулицями, розташований в лабіринті postriyki. У старому історичному центрі «Баррио готичному».

krasavitsa-barselona

Собор «Санкт-Еулалія»
Це старий район Барселони і перетинає вулиці «Рамбла» в оточенні широких бульварів, побудованих на місці середньовічних стін.
Інші відомі пам’ятки включають Музей каталонського мистецтва, що несе з найбільш представницькими скарби в світі романського і готичного картин, скульптур і творів мистецтва з металу.
Також музей «Picasso» парки «Гуель» Monthuich «і один з найбільш фотографованих пам’яток» Каса Міла »
Перевізник символ і слава міста, однак, «Саграда Фаміліа» (Святе сімейство) — шедевр ексцентричного генія Антоніо Гауді (1852-1926).
Він був задуманий як кам’яна проповідь, свідками глибоку католицьку віру. Спочатку будівництво було почато архітектора. Франческо Вільяр. Гауді змінив його в 1891 році і радикально змінив зовнішній вигляд собору. За 40 років. Гауді намагався реалізувати свою мрію собору XX століття. У 1926 році він потрапив і вбив трамвай, залишаючи позаду гігантської незавершеного будівництва. Вони були просто готові склеп (який зараз похований Гауді), апсида (завершений в 1894 році) і північна сторона. 18 вежі виконана тільки edna.dnes три вежі «Sagrada Familia» парити на висоті 137 м., І після закінчення центральна вежа підніметься на 61 метрів. вище за інших.

Саграда Фамілія

Собор був розроблений, щоб бути повністю пофарбовані. Східний фасад є головною темою погашення людства і повинно бути в світлих тонах, в той час як західна фасад присвячений мученицької повинні бути пофарбовані в темні тони. «Саграда Фаміліа» залишається незавершеним і донині. Місце раніше будівельному майданчику, в той час як після завершення всього проекту Гауді.

Навіть у цій ситуації, він залишається символом Барселони і символом художнього індивідуалізму великого майстра модернізму, він заповів свою роботу і життя міста.