Джунглі з видом на океан

Джунглі з видом на океан

Спиною до пляжів Коста-Ріки Національний парк «Мануель Антоніо». Площею 11,62 квадратних кілометрів цей національний парк маленький, але найпопулярніший в країні. Розташований прямо на березі Тихого океану, деякі з найкрасивіших пляжів Коста-Ріки, тільки в двох кроках від курорту.

Це міце настільки популярне, що парк обмежує кількість відвідувачів до 600 в день, турбуючись про тварин. В оточенні полів і пасовищ, національний парк являє собою оазис природної зеленні і спокоєм, які підтримують швидко розвиваючий туристичний бізнес. Гори, які виходять на океан є природним фоном для ідеально білих пляжів Еспада Sur, Мануель Антоніо, Ескондідо і Pleyita.manuel-antonio-beach-costa-rica

Парк «Мануель Антоніо» включає в себе 12 невеликих островів в глибокому океані, які є важливим місцем для гніздування морських птахів.

Щоб увійти в серце прохолодних, чистих джунглів потрібно пройти по вузьких лісових стежках і поперечних малих потоках. З пагорбів можна знайти ідеальний вид на зелень джунглів до бірюзових просторів.

Більшість помітних жителів парку — метелики . Тут є різноманітні птахи, дрібні червоні краби. У лісах можна побачити кілька видів мавп.

Мануель Антоніо

На межі парку знаходиться центр для реабілітації та розведення зникаючих видів птахів і тварин. Парк діє з метою повернути їх назад в дику природу. Працівники радять туристам покинути парк до 16 годин, щоб уникнути небезпеки нападу з боку тварин.