Найкрасивіші пляжі на планеті

Затамувавши подих і приготуйтеся, тому що ви дізнаєтеся свій шлях навколо світу далеко і широко, щоб познайомити вас з крутих берегів на планеті. Хто не мріє розбити далеку екзотичну острів з відомими блакитним водам, тонкої коралового піску, багато пальм навколо і вгамовує спрагу коктейль. Це правда, що наше покликання до нас занадто багато для вас в кишені, але ви мрії безкоштовно. Вони приймають нас, де б ми хотіли. І хто знає, якщо хочете щось досить, Всесвіт допоможе нам досягти його. Так що мої дорогі мандрівники, не припиняйте мріяти. Нижче я приведу вам 10 причин, щоб не зупинити мрії.

10. Почнемо з відбіркових пляжів в далекій Австралії Whitehaven, Австралії. Тут вас чекає 7 км чистого білого піску, що дійсно може засліпити. Готель розташований на одному з найбільш ізольованих пляжів на планеті, тому він підходить для відпочинку. Ви повинні носити сонцезахисні окуляри, тому що пісок дійсно дуже білий.

9. З Австралії в країну Мексика і до гарного пляжу Тулум. Саме тут був заснований перший курорт в Мексиці. Вважається, що він був використаний сотні років тому. Майя використовували його з метоюз тією відпочиноку. Якщо ви коли-небудь мріяли плавати в кристально чистій воді, а за вами знаходяться чудові піраміди майя, то це все можно знайти в цьому місці.

пляж

8. Восьме місце рейтингу Мнемба Lodge, Танзанія. Найкрасивіші пляжі на чорному континенті. Таким чином, шлях до цих чудових незайманих пляжів дуже складний. Але бажанням все досягається. Після того, як ви виходите на нього, можете повністю забути про цивілізацію і насолодитися повним захватом.

7. Куди ж без них Гаваї? Ланікай Біч, Гаваї — місце, яке не залишить вас в спокої. Пляж не дуже великий, але тут океан і блакитне небо. Простір зливаються в одне ціле, і стає тріумфом краси. Пляж покритий дрібним білим піском. Два невеликих острови радують ваше око.

6. Перенесемось не дуже далеко від Гаваїв, щоб насолодитися 6-м місцем — пляжем Kondoi, Coral Beach Окінава в Японії. Окінава найбільш безпечний і захищений острів у світі. Ця локальна ніколи не закривається. Троє з 10 найстарших літніх людей у світі живуть тут. Атмосфера дуже розслаблююча і в поєднанні з характерно японськими неймовірними краєвидами і прекрасними пляжами.

пляжі

5. З країни сонця що сходить рухаємось далі на захід і прибуваємо на Бермудські острови. Пляж, що зайняв п’яте місце названий Підкова, Bermuda. Бермуди є одними з найдорожчих місць для прийняття сонячних ванн на планеті. Але це ніколи нікого не зупиняло. Тисячі туристів кожного дня намагаються відвідати райський острів щороку. Кришталево чиста вода, дрібний пісок, кокосові пальми … це просто кращий пляж в Карибському басейні.

4. Наступна зупинка Філіппіни і пляж Боракай. Це острів на Філіппінах, який знаходиться в 200 милях від столиці Маніли. Уже в 1990 році пляж був обраний BMW Tropical Beach (довідник для найкрасивіших пляжів в світі). І недарма!

3. І верхніх трьох пляжів. Ангілья. Зізнаюся, я нічого не чув про цей пляж. У 2005 році пляж зайняв перше місце в Discovery Channel подорожі і пригоди. Ангілья має все: тихо, спокійно і чисто.

2. Мальдівські острови! Найбільш спокійний пляж на планеті. Через слова можуть бути вимовлені багато речей, але нічого не настільки переконливі, як всевидючого ока камери.

beach

1. Ось він. Доводжу до Вашого відома переможця кращого пляжу на планеті. Відкриття Fernando-de-Norohna — Бразилія. Нерухомість магії. Місце архіпелаг з 21 островів і острівців в Атлантичному океані, площею близько 220 миль від узбережжя Бразилії. Ймовірно, найкрасивіші пляжі в світі прямо тут, і дуже небагато людей знають про них. Fernando-de-Norohna був оголошений ЮНЕСКО як кращий морський парк в світі!