Південно-Східна Азія: Батьківщина з найдорожчої кави в світі

Південно-Східна Азія: Батьківщина з найдорожчої кави в світі

Напевно, для більшості людей  сумно те, що найдорожча кава в світі дістається в дивний спосіб. Так звані кавові копальні Luvak (або Копальні Luak — англійська) походить від звичайних бобів, але проходять спеціальну обробку — їдять і результат окремих видів. Тварини, такі як цивети і мусанг (Paradoxurus Гермафродит), спеціальна обробка насіння знаходиться в шлунково-кишковому тракті ссавців.

Цивета — червоні ягоди кави, вибираючи тільки найбільш зрілою з них, і ці зерна проходять через їх травнисту систему частково перевареної і збираються з посліду. Унікальне поєднання ферментів в шлунку тварини руйнує білки, які дають каві типові гіркі смаки і процеси бродіння створюючи неповторний аромат. Після збору, кавові боби промивають і смажать не знищуючи унікальне поєднання смаків, вироблених в цьому процесі. Відмінною особливістю копальні Luvak саме зменшується гіркий смак, що робить його кращим ексцентричними любителів кави в усьому світі.

Кофе

Копальні Luvak проводиться в декількох країнах Південно-Східної Азії — на островах Ява, Суматра, Балі і Сулавесі в індонезійському архіпелазі, Філіппіни і Східний Тимор. Назва цієї незвичайно рідкісної кави походить від індонезійського слова «кава» — Копальні і локальне ім’я мусанг — Luwak. Ціни коливаються між 100 і 600 доларів за фунт кави. Копальні Luvak вважаються найдорожчими в світі і продається в основному в США і Японії. Насправді, в даний час можна знайти майже в кожній країні, хоча його фермери залишаються обмеженими, і наприклад цього року на ринок потрапило тільки близько 450 кг кави. Парадокс у формуванні дуже високої ціни, а не тільки своєрідним способом обробки, який, ймовірно, неприйнятно для більшості людей, і той факт, що зусилля, щоб отримати Kopi Luvak менше, ніж у традиційному способі приготування звичайної кави.

Після того, як боби пройшли через його природного процесу, зібраної в природі особливих місцях — відхоже місце. Це місця, де куниця випорожнюватися, щоб відзначити свою територію — те, що робить їх передбачуваними місце збору для polusmlenite зерна. В даний час існують спеціальні ферми, які дозволяють тваринам рухатися в певних межах і, таким чином, це набагато простіше для фермерів, щоб зібрати намиста, які в подальшому обробляються і продаються.

luwak

Найбільш поширені питання про походження Копальні Luvak, ймовірно, з точки зору його чистоти і безпеки. Хоча зібрані з фекалій (і хижих ссавців), кава не містить небезпечних бактерій E. Coli, в куниця не носієм бактерій (або інших бактерій, небезпечних для людини). Не зареєстровано жодного випадку захворювання, викликаного Копальні Luvak.

Як Копальні Luvak інший вид кави — Копальні Muncak, який виробляється фекаліями кілька видів оленів Muntzhaki (найбільш древній вид оленя планети). Цей тип оленя і жити в Південно-Східній Азії, але на відміну від цивети, як правило, не виросли в господарствах і послід збирають у природі.