5 найбільш моторошних замків  Європи

5 найбільш моторошних замків Європи

Незалежно від любите ви історію чи ні, замки і палаци є одними з найбільш цікавих місць, які ми любимо, щоб відвідати, коли ми на гастролях. Цей інтерес викликаний величчю будівель, їх унікальне розташування, стиль, архітектура і легенд, пов’язаних з ними. Ця стаття покликана висвітлити легенди, які носили для деяких з найбільш відомих замків у Європі. Ось вони:

1. Замок Kalzein
Цей замок був побудований у 1165 році, і деякі з його жителів були Кеннеді. Але перш, ніж вони осідають там, багато з співробітників і відвідувачів замку чули примарні звуки. Крім того, в області бачили таємничий красива дівчина, одягнена в нічну сорочку. Замок все ще переслідують духи принцеси убитий в «зеленій кімнаті», і сер Джон Кеткарт, який викрав травня Кеннеді, щоб убити його, але я штовхнув його з обриву.

замок

2. Віндзорський замок
Віндзорський замок є одним з найпопулярніших, але й найбільш страшних замків у Європі. Побудований в 11-му столітті, замок сьогодні вважається примарний місце англійської королівської. Один з найбільш примарних зустрічей тут є дух принцеси Маргарет і Карла I, який був обезголовлений в 17 столітті і королеви Єлизавети, який помер того ж століття. Ще страшні історії про короля Георга III, який зійшов з розуму, живучи в замку під час американської революції. В даний час дух короля видно в бібліотеці замку читати стародавні книги і повторив пошепки: «Що? Що? «.

Віндзорський замок

3. Тауерський замок
Протягом багатьох століть цей замок, стіни якого купаються в крові, приносить сум. Як доказ злої історії замку представлені тисячі людей, які, як вважається, займають свою вежу на 800 років, і зробити вежа одним з найбільш страшних замків у Європі. Серед примарних духів ті Томаса Бекета, шанується як святий, який був убитий через конфлікт з королем про права та привілеї церкви. Інший привид історії — плачучий привид королеви Анни Болейн (другої дружини короля Генріха VIII), який стверджує, що сьогодні бачить її гвардія. Найзловісніших легенда, пов’язана з цим замоком нескладних дусі графині Солсбері-Маргарет. Під час виконання її виконання, вона закричала і спробувала втекти, призводить до дисипації ката, і він пропустив три удари сокири. Четвертий удар не був остаточним, поки не доведено про п’ятий смертельний. Вважається, що сьогодні цей інцидент супроводжується появою духом графині в кожну річницю її смерті.

4. Гемптон Корт

Гемптон Корт є одним з примарних замків у Європі, розташованих на берегах річки Темзи, яка була домом для багатьох відомих правителів. Хоча це величне і дивовижним досягненням людства з точки зору архітектури, замок славиться своєю темної історії, що випливає з відбулися політичні змови і людського підлість. В даний час, замок був ареною багатьох паранормальних подій і примарних присутності, які можна побачити не тільки співробітників, але і відвідувачів замку. Примарні легенди Катерина Говард, п’ята дружина Генріха VIII, який є одним з двох жінок до короля, обезголовлений звинувачення в розпусних діях і питання морального характеру. Для того, щоб її в місце, призначене для виконання вироку, кати потягли її через довгий галереї і Кетрін гомілки сильним. З цього моменту і до цього дня, ця галерея відома як «примарний галереї.» Багато відвідувачів замку поділилися, що вони відчували почуття холоду бризу і іноземної присутності позаду неї. Потім вони помітили, прозорий відтінок жінка, одягнена в біле, який мучив кричати. Камери відеоспостереження замок повідомили в 2003 силует зображення одягу 15-16 століть, без обличчя, відкриваючи двері, яка була завжди замкнені.

Гемптон Корт

5. Замок Benuvil, Франція
Розташований в Нормандії, це архітектурне диво було побудовано в 1835 році на руїнах невідомого будівлі. Будівництво тривало три місяці — з жовтня 1875 по січень 1876. Жителі замку були свідками довгі і жахливі історії полтергейсту. Під час їх першої ночі, проведеної в замку, вони були в жаху, побачивши літаючих об’єктів з резонують стінах хітів і чубчиком з усією замку. Тоді вони шукали Господа замок або деякі з його підлеглих, але не було нічого, але ці збої блискавки продовжували кожну наступну ніч.