Єллоустонський національний парк

Вулканічні породи чорного обсидіану, гейзерів і гарячих джерел товарним з найстаріших і найбільших національних парки в США -Національний Парк «Йеллоустоун». Його назва буквально означає «жовтий камінь». Він розташований в більшій частині території штату Вайомінг, Монтана частин і Скелястих гір у штаті Айдахо. Парк розташований на плато в середній висоті 2400 м., Оточений гірськими хребтами. 80% парку лісу і ділянки з рослинністю. Падіння 290 в кількості, і висока становить 94 метрів. Два найвідоміших річок Йеллоустоун і Льюїса, і його гейзери представляють 2/3 всіх гейзерів на планеті. Великий і високий гейзер «Пароплав» («пароплаві»). Інший відомий гейзер «Старий Вірний» (Старий Вірний), названий так через точності його вивержень. Виверження може знімати між 14 і 32 тис літрів води на висоту від 30 до 55 метрів і триває близько 1,5 і 5 хвилин.
national_park

У 1856 альпіністів Джим Бріджер повідомив, що він бачив «киплячі джерела» і «гора скла і жовтого рок», які викликали цікавість дослідника і геолога Фердинанд Хайден. Він організував два роки експедиція досягла річки Йеллоустоун, але перешкодили погані погодні умови і спалаху громадянської війни. Тільки 10 років тому він знову повернувся на цих землях. На цей раз експедиція була sponsorina уряд і його результати ордер президент Улісс Грант 1 березня 1872 підписати закон, який проголошує створення Національного парку «Йеллоустоун». З 26 жовтня 1976 від оголошений біосферним заповідником і увійти до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО 8 вересня 1978.

Єллоустонський національний парк

1700 різних видів рослин і дерев створюють розмаїття флори в парку, в тому числі кілька видів сосен. Бор зміг kontorta найбільш поширеним дерево, яке використовується індіанцями, щоб Teepees. Кастільеха linariaefolias відомо індійської кисть (буквально «Індійський кисть»). Його назва походить від індіанського легендою, згідно з якою невідомий художник спробував намалювати захід у прерії, але не бути дано зобразити її красу. Розлютився і кинув chetakite. У цих місцях пророслі індійської кисть. Ще дивно дитина прерії є губастик guttastus, який називався «жовта квітка мавпи», тому що вона нагадує обличчя мавпи.