Екзотика островів Кука

Острови Кука знаходяться в центральній частині Тихого океану, на півдорозі в усьому світі. Об’єднуються в 15 островів загальною площею 2,2 мільйона квадратних кілометрів. Перший європейський дослідник, що відвідати архіпелаг є Джеймс Кук, який досяг тих частин Тихого океану в 1773 році. У 1888 році Великобританія оголосила його протекторат, і сьогодні Острови Кука є частиною заморських територій корони. У 1901 році вони стали колонією Нової Зеландії, а в 1957 році архіпелаг отримує право на самоврядування, але під владою королеви. Населення Островів Кука не перевищує 15-16 тисяч осіб і сусідніх Фіджі і Таїті, здавалося, перенести акцент архіпелагу і затьмарити його популярність серед туристів. Детальніше про характеристики островів і екзотики невідомого цей віддалений куточок в кінці світу.

Cuca island

Музика і танець
Як і більшість полінезійських народів, населення островів має глибокі традиції в танці і музиці. Місцевий танець ура розповідає, що відтворює слова акомпанементу. Ядро місцевої музики складається з ударів в барабани, які створюють ритм для танців. Танцюристи одягнені в спідниці з пальмових гілок і прикрашені екзотичними квітами. Кожен острів має свої власні характеристики і танці, як правило, проводяться щорічні конкурси, супроводжувані барабанами. У той час як є сильний зв’язок з музикою острова Таїті, місцева культура має свої особливості. Пластикові та енергійні танцюристи змагаються один з одним у щорічному фестивалі Ті Світі Капа, тобто Танцівниця року, що відбулася в квітні Раротонга. Якщо ви впевнені у своїх здібностях, ви можете приєднатися до деяких з виступів у Вара.

Їжа безпосередньо з океану
Основна частина продуктів харчування в місцевій кухні надходить безпосередньо від океану. Місцеві страви включають морепродукти — восьминоги, омари, рибу, свіжі і екзотичні фрукти. Зазвичай ви можете побачити манго і зірку фруктів, папаї і кокоса. Якщо ви хочете вишукані страви, ви можете приєднатися до будь-якої з гастрономічних турів Островів Кука або в глибокому морі, де ви можете зловити барракуду або скумбрію. Спробуйте місцеве блюдо «IKA системи», яке готується з свіжого жовтого тунця, злегка маринованованого в кокосовому кремі і лимоні.

островы кука

Vaca — екзотичні каное
Вака — каное характерні для Островів Кука, довгасті і світлі. Після школи діти туляться в них і гребуть через гоночні команди. Хоча це може здатися легко управляти воду в каное, веслування на Вака це цілком важка робота. Хід з лезом має бути зроблено у вигляді букви J. Під час свого візиту на острови, ви можете спробувати навчитися керувати Вака, але це не підручник, а в повсякденній діяльності місцевих жителів. Запитайте будь-кого з острів’ян розповісти вам більше про історію каное і навчити вас, як веслувати ним. Якщо ви не маєте мужність, щоб спробувати, ви можете дивитися щорічні конкурси Ваке Eiva, які намагаються їх удачі веслярів з багатьох країн.

Екзотичні рослини
Після прибуття на острів Раротонга, де знаходиться столиця Островів Кука, буде вітати Вас з традиційним прикрасою. Маорі називають вінок «AEY. Ароматичні аксесуари не тільки подарунок і символ гостинності, а й основна ознака місцевої культури. Lay чоловіки і жінки носять у волоссі за вухами. Повністю дозволяється копіювати екзотичну квітка з кожного куща. Лей є традиційним для Гавайських островів і, ймовірно, прийшов на острови звідти. Вони є спеціальним подарунком, який несе в собі не тільки благословення і красу, а й символ терпіння і турботи, з якою він зітканий кожну квітку.

Mangaya — південний з островів і другий за величиною. Він у віці близько 18 млн років, так вважають геологи, і може бути найстарішим островом в Тихому океані.

Пукапука, «Острів страху» є найбільш ізольованим островом Кука. Атолл 1150 км. на північний захід Раротонга і важко, тому що, залежно від погодних умов, завжди є польоти повітряних Рататонга. Населення острова живе і працює у відриві від інших островів, але острів може запропонувати своїм відвідувачам приголомшливі пейзажі і можливості для вивчення місцевої культури. На думку істориків, в першу Пукапука Острови Кука, бачили європейців.