Ейфелева вежа — найбільш відвідувана пам’ятка в світі

Ейфелева вежа є знайомим пам’ятка Парижа і всесвітньо відомий символ Франції. Він був названий на честь свого конструктора Густава Ейфеля. Для всіх своєї історії він відвідав більше 230 мільйонів чоловік і має найбільш відвідувані пам’ятки в світі. Спочатку він був задуманий як ізолятор тимчасового — і служив в якості вхідної арки на Всесвітній Паризькій виставці в 1889 році башта була врятована від краху у зв’язку з планованим безлічі його кращих антен радіо — саме в той час була епоха впровадження радіо.

Ейфелева вежа була побудована в Парижі Марсового проти Йена мостового переходу через річку Сену. Висота разом з антеною становить 324 метри. У верхній частині вежі сходи ведуть 1792 і кілька підйомників. Протягом більше 40 років Ейфелева вежа була вища передача в світі, в той час як в 1930 році він не обігнав Крайслер-білдінг в Нью-Йорку. Від платформи третьої платформи в яскравий сонячний день з панорамним видом периметру 140 кілометрів.

vezha France

Історія вежі наступне: французька влада вирішила організувати Всесвітню виставку в пам’ять про столітнього ювілею Французької революції (1789). З цього приводу міської адміністрації Париж запрошує знаменитий інженер Гюстав Ейфель, щоб дати свою пропозицію. Ейфелева спочатку дещо спантеличений, але після вивчення деяких зі своїх старих планів, представлених на розгляд креслення для 300-метрової вежі заліза, що він майже забутий. Будівельні роботи тривали більше двох років, і виконується на 300 робітників. На першій платформі побудовано декілька номерів ресторані; Другий майданчик була в резервуарах з нафтою для гідравлічного підйомника (ліфта), і інший ресторан. Третій платформа ви були на астрономічної і метеорологічної обсерваторії, а також фізичній лабораторії. Світло лампи видно за 10 км.

Вперше вогні Ейфелевої вежі в день його відкриття в 1889 році, коли вона складалася з 10000 газової ліхтаря, і двох проекторів, встановлених на верхньому маяк, який був синій, червоний і білий світ — кольори Національний прапор Франції. У 1900 році, будівництво на вежі були встановлені електричні ліхтарі і освітлення золотий сьогодні вперше включені в 31 грудня 1985.

FRANCE-TOURISM-EIFFEL TOWER

Величезний вежа залізо не особливо страждають від вітру, так як навіть сильний шторм записаний в Парижі, в якому вітер досяг 180 км / год, відхилився кінчик лише на 12 сантиметрів Значно сильніше вплив на ньому сонце — звернена до сторони вежі він розширений за рахунок тепла, так, щоб кінчик відхиляється на 18 см в ширину.

У 1940 році, нацистські солдати повісили прапор зі свастикою вежу. Відвідуючи Париж, Гітлер не зважився, щоб потрапити на нього. Тому французький жарт, що Гітлер може бути завойована Франція, але не перемогти на Ейфелеву вежу. Сьогодні вежа використовується для телебачення і радіомовлення, а також передавачів для мереж мобільного зв’язку.