Острів Святої Єлени

Острів Святої Єлени

У деяких морях, в дев’ять-десять морів, далеко, далеко, лежить майже безлюдний рай землі. Це острів Святої Єлени.

Є дуже мало місць в світі, які такі ж самотні і віддалені від цивілізації, як скелястому острові Святої Олени. Морська іноземна власність острова Великобританії і решті її Величності бути досягнуто на морі протягом 16 днів. Острів розташований на схід від Африки 1850 км. А на захід на відстані 3562 кілометрів від Південної Америки. Найближча земля Острів Вознесіння, розташований «тільки» на 1000 км. Острів Святої Єлени має вулканічне походження. Варто зазначити, що високі скелі і круті схили. Грунт надзвичайно родюча, але більшість з рослинності знищується дикими козами. Тим не менш, є кактуси, квітучі чагарники, дерева чорного дерева.

Остров Святой Елены

Остров’яни живуть у мирі та самоті, але вони не мають ніякого вибору, тому що вони так далеко від цивілізації. Перші дослідники острові португальська. Вони ступили тут в 1502 році в монолитом дуже небагато людей приходять сюди. Це місце називається «Острів вигнанців». Вони були відправлені в цьому віддаленому місці від XVI веке. Але острів входить в аннали історії завдяки людині, яка в одній точці в історії освоїли майже всю Європу. Наполеон Бонапарт.

Після його остаточної поразки при Ватерлоо в 1815 році британський послав його у вигнання в місці, звідки немає повернення «Місія нездійсненна». На 15.10.1815 року. Невеликі човни на якорі в Джеймстаун. Все населення острова Святої Єлени в той час нумерації 3500 осіб прийшли на зустріч з «VIP гостей неохоче» У цьому забутої частини світу 05.05.1821 року. Наполеон вмирає, жити тут спокійно і відокремлений і будував плани для нових битв ніколи невиконаних.

Ostrov-Svyatoy-Elenyi

Сьогодні постійних жителів острова налічує 7540. Клімат субтропічний і тропічний, середня температура від 18 до 28 градусів.
Основні визначні пам’ятки знаходяться в колишньому будинку і могилі Наполеона (тепер його останки знаходяться в Парижі). Також Джеймстаун місто, де будинки в колоніальному стилі квадратних і церква Санкт-Якоб. Гавань і маяк особливо романтично.
Якщо у вас достатньо всього і всіх, і хочемо, щоб уникнути надмірного призначення!