Анталія

Анталія

Анталія — одне з найпопулярніших місць відпочинку в Туреччині — це столиця провінції з тією ж назвою і повна туристичних визначних пам’яток. Анталія славиться своїм багатим вибором, пам’яток, красивих узбереж і дуже привабливих пляжів Середземного моря.

Пляжі Анталії
Для любителів сонця, пляжів і для тих, хто любить розваги, які пропонує море, пляжі Анталії велике місце, де можна провести славний річний вікенд. Основні громадські пляжі, як правило, переповнені, але відвідувачі можуть бути спрямовані на прибережні області, такі як пляжі Бельдібі, Фаселіс, Патара, Olympus, Касс-Капутас або Кемері.

Анталія

Історичний Калєїчи
Стара частина історичного району Калєїчи в Анталії, де туристи мають можливість побачити цікаві пам’ятки, що датуються минулими століттями, які залишили свій слід в сучасній культурі. У цьому регіоні є мечеті сельджуків Каратай і Текелі Мехмет Паша, і мінарет Кесик.

Стародавній Перге
Іноді їх називають «Пергії» або «Пергама». Вважається. що Перге належить до 4-го століття до нашої ери. Місто розташоване на високому пагорбі, який знаходиться за межами Анталії. Він мав велике значення в часи Римської імперії, і, як вважають, був одним з найстаріших християнських громад Малої Азії. Пергам розташований в 15 км від Анталії і красивих древніх руїн і археологічних пам’яток, які він має, варто подивитися. Храм Артеміди особливо вражає, поряд з театром, церков, Palaestra (грецька школа для боротьби) і Акрополь, який був побудований в епоху бронзи.

Стародавнє місто Фаселіс
Стародавнє місто Фаселіс сходить до 6 столітті і був використаний Олександром Македонським в якості військової бази в зимовий період. Вирахувань руїни міста припускають, що було в церкві, театри, галереї, амфітеатрі і водопроводу, і невеликий музей.

місто Фаселіс

Карстові джерела
Велика частина території, яка знаходиться в районі Анталії, займають вапняку. Саме чудове з усього обидва розташовані в північно-західній частині міста. Відвідувачі можуть прогулятися в околиці пружини Kirkgöz і Пінарбасі і, безумовно, буде вражений природною красою цих утворень еродованих, а також заспокійливі звуки води.

Дельфінарій і аквапарк
Один з кращих способів весело провести час в Анталії візиту в парку на пляж, який включає в себе дельфінарій і аквапарк. Тут туристи можуть сховатися від палючих променів сонця турецької і спуститися величезні хвилі водними гірками з довжиною до 100 метрів. Частина ж розважального комплексу дельфінарій, який головною визначною пам’яткою в місті. Вона являє регулярні виступи, у тому числі виступи дельфінів, морських левів і навіть білих китів.анталья аквапарк

Аквапарк «Dedeman»
Аквапарк «Dedeman» має репутацію найбільшого аквапарку на всьому Близькому Сході і є ідеальним вибором для відпочинку всієї сім’ї. Вона має величезну кількість вражаючих водних гірок, а також з затишних куточків, відповідний для відпочинку, пляжу і вечерю. Для аквапарку можна добратися на автобусі регулярно перевозить готовий з Февзі Каддезі і Лара.

Водоспади Dyuden
Чудові водоспади Dyuden розташований приблизно в 10 кілометрах від північно-східного пляжу Анталії, і вони можуть бути легко добратися і безперешкодно на громадському транспорті або оренди автомобіля. Річка Dyuden спуститися з більш високою плато, розташованому на гори Таурус на нижньому плато, яке близьке до Анталії. Через твердих частинок у воді, велика кількість вулканічного туфу і мінералів була сформована русло, яке нагадує печеру під водою.

Коли туристи платять внесок, вони проходять через прекрасний ландшафтний парк з ботанічним садом і столиками і зручними лавками навколо них, які ідеальне місце для пікніка.