Краса Болівії

Як тільки я ступив на болівійської грунту, туристи розуміють, що вони опинилися в пастці в надзвичайній країни. Міста, розташовані на 3000 м. Над рівнем моря, захоплюючі природні пейзажі і поєднання старовинної та сучасної індійської культури зробити Болівія одним з найбільш видовищних напрямків на планеті.

Салар-де-Уюні
На площі більше 10000 кв. Км., Салар де Уюні є найбільшим солі плато на Землі. Розташований на південному заході Болівії, недалеко від Анд, на висоті 3,650, Салар де Уюні є улюбленим місцем фотографів з усього світу, які приїжджають до Болівії, щоб захопити красу цього восьмого дива світу. М. Під час сухого сезону Салар-де-Уюні представляє нескінченну білу пустелю.
Справжня магія відбувається, коли дощі почати. Тоді солона плато покрита тонким шаром води, як дзеркало, відображає небо, створюючи враження, що один іде в хмари. Деякі кажуть, що тоді Сам Бог приходить вниз, щоб побачити своє відображення. У Салар-де-Уюні є найбільшим готель, побудований гігантських блоків солі.

Salar-de-Uyuni

Озеро Тітікака
Розташований на висоті більше 3,812 м. Над рівнем моря, озеро Тітікака, безсумнівно, є одним з найдивовижніших озер на планеті. Інки вважали, що це місце, де був створений світ — бог Виракоча з’явився з його глибин і створив сонце, землю і перших людей. Ісла-дель-Соль, за величиною острів на озері Тітікака, розташоване на 180 стародавніх руїн, залишених імперії інків. Одна з найбільших пам’яток озера Тітікака знамениті плавучі острови Урос на народів.

Ель Каміно-де-ла-Мурте
Відомий як найнебезпечніший шлях у світі, Ель Каміно де ла Muerte був побудований в 1910 році парагвайських ув’язнених, щоб зв’язати північні тропічні ліси Болівії в Ла-Пасі. Дорога раптово піднімається на висоту 5000 м. Уздовж крутому схилі і хребтів гірської вершини, перш ніж знову спуститися на висоті 330 метрів ..
«Дорога смерті» знаходиться всього в 3,2 метра в ширину і не має вбудованого стримування, що врятувати водіїв вантажних автомобілів від їх польоту до прірви. За статистикою, щороку 200-300 чоловік втратили свої життя в цьому шляху. Через свого темного слави, Ель Каміно-де-ла-Muerte уникнути більшості водіїв, але останнім часом став улюбленим місцем для тих, хто шукає екстремальних видів спорту любителів катання на гірських велосипедах.

Озеро Тітікака

Вальє-де-ла-Місяць
Це природне витвір мистецтва називають місцеві жителі Місяця долині, як пейзаж, дуже схожою на місячну поверхню. Гори, що оточують місто Ла-Пас, складаються з глини і Мати Природа має форму в цікаві і химерні форми. Те, що раніше гора, тепер нагадує величезну пустелю, наповнену сталагмитами.
Мінеральна зміст відрізняється в кожному гірських порід, даючи різні кольори кам’яні форми і створення різних оптичних ілюзій. Подорож в Долину Місяця може бути хорошим об’єктом урок про те, як проходила еволюція на Землі.

Три лагуни
Розташований у Національному заповіднику Андського фауни «Едуардо Avaroa», недалеко від кордону з Чилі, Лагуна Колорада знаходиться в 4.500 метрів над рівнем моря.
Води лагуни, які відомі своєю глибокою темно-червоного з білою речовиною є улюбленим місцем для рожевих фламінго. Дивного кольору води внаслідок осаду накопичується на дні озера, водоростей і морських водоростей, у той час як білі плями через мінеральної бури.

Лагуна Бланка

Лагуна-Верде
Як і передбачає його назва, води Лагуна-Верде мають гарний зелений колір через концентрованого змісту таких елементів, як кальцій, миш’як, залізо і свинець. Незважаючи на присутність цього смертоносного поєднання в водах лагуни живих бактерій і планктону.

Лагуна Бланка
Знаходиться недалеко від Лагуна-Верде, біля підніжжя вулкана Likankabur, Лагуна Бланка має більш низьку концентрацію хімічних елементів. Його води з’являються білі, хоча їх колір змінюється, коли вітер ворушив містяться в ньому міді.