Острів Богів

Балі тропічний острів в індонезійському архіпелазі — мальовничий і справжній шарм дикої природи, він по праву називається «Острів богів». Полів, які бродять як гігантські кроки, зелені пагорби, підносяться вулкани, в небі, непроникною тропічних джунглів, довгі піщані пляжі, купання в лазурного океану, так дружніх серферів і, звичайно ж, доброзичливих людей, які зберегли його культура, мистецтво, звичаї та обряди своїх предків пофарбовані образ одного із найяскравіших островів на планеті. Вночі духи Балі перейти танцювати в місячному світлі. Щоночі це чарівне фестиваль і навіть похорон стають приводом для святкування.

Це земля, де природа і правило в мистецтві. Протягом одного дня, ви можете випробувати і літній мусон і взимку, подорожуючи по острову. 95% населення складають індуси, які проявляється в численних храмах (за збігом іншу назву, за допомогою якого він, як відомо Балі «Острів Храму Тисячі»), сади, барвисті пейзажі і люди, які дуже нагадують Індії.

остров_бали

Рамаяна і Манабхарата є важливою частиною культури Балі. У той час як індіанці на питання істинне розуміння Рами і Крішни в Балі balineziytsite ст слави з піснями Рамаяна і Махабхарата, не піднімати питання про те, хто належить до Рамі. Баронг Танець зображує сцену з Махабхарати, в якій Suhadeva досяг безсмертя -istoriya, що не особливо популярний серед індіанців. Баронг є міфологічний тварин досить потужним, щоб допомогти Suhadeva, щоб перемогти злий відьми Рангда.

Традиційні костюми сценічні та оркестр, який називається «Гамелан» зробити танець незабутнє видовище. З іноземних туристів до шоу віддати брошури з порадами для танцю і завдяки їм в іншому випадку «безглузді» діалоги набувають потужний вплив. Ще один популярний танець танець Кечак, заснований на історії Рамаяни. Вона починається з розповіді вигнання Рами і закінчується з святкуванням перемоги над Раваной. Різниця в цьому спектаклі є відсутність оркестру. Замість Тіна 50 чоловіків, одягнених у традиційному одязі під назвою саронг (вид сутулість навколо талії) розташовані по колу навколо сцени і співати: «Так, так, Кечак» весь час. Їх ритм задає темп всієї організації.

Середні balineziets цілком релігійним. У будинку кожної сім’ї відділив частину, яка служить в якості храму. Залежно від того, як великий і багатої родини, розмір храму змінюється. Більшість храмів чи «Пурі», як їх називають у балийской, були побудовані на честь Брахми, Вішну і Махешвара — індуїстської трійці. Є церкви, які не сімейне, побудовані ченцями, які прибули на Балі з далеких земель. Інші храми були побудовані в різних провінціях царів Балі. Вони являють собою місця, де члени королівської сім’ї не тільки мали можливість вшанувати могутній, але і провести деякий час в розслаблюючій атмосфері храму, який часто включають штучні річки і розслаблюючі, і мальовничі сади, що охоплюють акрів родючої землі.

На Балі мистецтво процвітало протягом багатьох століть, натхненний двох великих епічних Махабхарата -Ramayana і чиї історії були зображені на камінь і дерево. На Балі немає храм, в якому не світить з його архітектурою і красивими скульптурами.

Бали

Кожен храм має свої власні суворі правила і автономне управління. Більшість храмів не дозволяють туристам, якщо вони не одягнені в традиційному саронг. Туристи мають можливість побачити статую Трійці (три індуїстських божеств), як вона зберігається в ізольованому приміщенні і приносить на майстерно прикрашені святилище в храм festivali.A природи не менш вражає: приголомшливі пляжі, чудові долини посаджені з рисом, оформлена в туманних горах, густих лісах. Є кілька діючих вулканів, з яких найбільш відвідуваних є Кінтамані. Іншою визначною пам’яткою міста є vodopadat Gitgit.

Завдяки рясні тропічні дощі, Балі виробляє тонн рису і різноманітність екзотичних фруктів є дивним. Не брехня, якщо називається Балі рай, і, можливо, місце, яке найбільш заслуговує комплімент «рай» є Танах Лот. Розташований в провінції запасів, храм розташований на скелі в море, про pedesetina футів від берега. На базі скелі є прісноводної навесні, сонце і море, ніби у змові, даючи Церкви неповторний шарм.

Часто званий храмова ікона туризм на Балі. Протягом усіх цих років, туризм стає все більш і більш ваги і журнал International Travel Magazine кілька років поспіль оголосив його одним з кращих островів в світі. Що продає туристичної індустрії голодний нових відчуттів людей, унікальною культурою, екзотичні, красиві пейзажі, романтика і обіцянка небесного блаженства.