Аврора (Канада)

Дивовижний природний феномен, відомий як сяйва з’являється в другій половині дня в іоносфері в північних широтах. Загальний ефект цього природного явища називається Aurora Borealis або північне сяйво і походить від імені римської богині Аврори, і грецьке слово — «Борей», що означає, північні широти. Aurora Borealis можна побачити тільки в північній півкулі і ближче ви до Північного полюса, більше шансів, щоб засвідчити чудове природне явище. Такі місця, як міста Йеллоунайф в Канаді, і кожен з арктических островов островів на півночі країни є одними з кращих спостережних пунктів.

Aurora

Як виникає північне сяйво?

Атмосфера світу існують деякі окремі шари, один з яких magnitosferata- магнітного поля. Магнітосфера складається з електронів, протонів і атомів, навантажених магнітної енергії. Частинок (електронів) від магнітного поля Сонця вирвався з нього, і стікалися в атмосферу Землі у вигляді потоку, відомої як сонячний вітер. Саме з цієї взаємодії з атмосферою Землі народжується Північне сяйво: атомів, що беруть участь в зіткненні перейти в збуджений стан і їх електромагнітних заряду збільшується. Це було причиною зіткнень молекул або викидів, який випускає додаткову енергію. Ця енергія проявляється в небі у вигляді калейдоскопа кольорів — різні відтінки червоного, зеленого і синього і фіолетового. Це те, що кольори будуть проявлятися північного сяйва залежить від рівня кисню та азоту, який може бути підданий взаємодії в атмосферу. Кількість сонячного вітру, що вилився на земної атмосфери також важливо для того, що буде колір сяйва.

Коли ви спостерігаєте північне сяйво, це буде зауважити, що вогні проявляється по-різному. Деякі, як завіса, яка тягнеться зі сходу на захід, у той час як інші нагадують арки в небі. Інші вогні, які відомі як «переміщення полярних сяйв» змінити своє місце розташування. Кращий час для спостереження за північним сяйвом в період з вересня по жовтень щороку. Збільшені, і при сильних магнітних бурь в атмосфері. Такі бурі також відомі як геомагнітні бурі посилилися під час весняного і осіннього рівнодення.

Казкові північні вогні бачили з середини 1800. Перше спостереження Aurora Borealis вважають, що відбулося 28 серпня і 2 вересня 1859 і було викликано неймовірно сильною явища, відомого як сонячна радіація Carrington-Ходжсон, які випускають білий світ. Північне сяйво було настільки сильним, було відзначено не тільки в США а й в усьому світі, у тому числі таких місцях, як Австралія, Японія і Європа.

kanada_avrora

У Йеллоунайф є невеликий район, відомий як Аврора Village. Аврора в селі є одним з кращих місць в Канаді, з яких для спостереження за північним сяйвом з можливістю 360-градусну панораму.

Люди в Аврорі дізнаєтеся про все, що пов’язано з північного сяйва і їхньої культури. Ви будете в змозі стояти біля озера Аврора, де можна подивитися північне сяйво і дізнатися все про сузір’я на снігоступах і як зробити мисливця снів. Це один з поїздок, що якщо взяти, звичайно, ви ніколи не забудете.