Статуї Будди

Коли Гаутама Будда був живий, він надихнув весь світ своїм унікальним симпатії до народу і для їх освіти. Це захоплення людей продовжується і сьогодні, як вираз його обличчя з’являються великі статуї Будди, які приваблюють людей з різних каст по всьому світу. У Південно-Східній Азії прикрашений скульптурами дивовижних Будди, показуючи його по-іншому. Ці скульптурні зображення Будди є одними з головних визначних пам’яток в цій частині земної кулі. Деякі з статуй прості, в той час як інші світить прямо на розкіш. Якщо ви буддист чи ні, ці статуї зачарують вас. Ось п’ять з найвищих статуй Будди в хронологічному порядку.

Budda

1. Храм Будди

Ви вражатиме ви бачите найвищу статую зростання в Лушань, область китайській провінції Хенань. Статуя Будди знаходиться в місті Zhaotsun. Це 128 метрів у висоту і важить близько 1000 тонн. Статуя Будди Вайрочана і зроблений з бронзи. Можливо, вам цікаво, чому це так називається. Причина для цього імені полягає в теплий весняний Tianrui, поруч.

2. Laykyun Setkyar

Це друга за величиною статуя Будди на планеті. Вона розташувана в М’янмі. Статуя зображує Будду, одягнений в жовтий халат. Величний пам’ятник стоїть 116 метрів, але буде побудований величезний Будда, будівництво почалося в 1996 році і будівництво тривало до 2008 року.Статуя Будди

3. Усику Daybuttssu

Усику Daybuttssu є третім за величиною статуя Будди в світі. Статуя розташований в Усику — Ібаракі область в Японії, і статуя Daybuttssu будівництво якого було закінчено в 1995 році, відомий як Усику Аркадія. Статуя, зроблена з бронзи, піднімається на висоту 120 метрів і підстава лотоса з висоти 10 метрів і зображує Будду Амитабха.

4. Статуя Гуаньинь

Також відомий як Гуань Інь, це четвертий за величиною статуя, яка є головною визначною пам’яткою району для культурного туризму Наньшань, розташований на південному узбережжі провінції Хайнань в Китаї. Це дивно білий статуя піднімається на висоту 108 метрів, а внизу знаходиться золотий лотос, який служить в якості бази. Статуя Будди має три сторони. Очі на одній стороні острова, в той час як два інших — в Південно-Китайському морі. Будівництво Будівництво зайняло близько шести років, була завершена в 2005 році, який відбувся має урочиста церемонія на знак відкриття статуї, в якому взяли участь близько 108 ченців, що належать до різних буддійським груп в Тайвані, Макао, Гонконгу, материк Китай.

Buda

5. Статуя Будди в Лінг-Шаню

Це п’яте місце статуя Будди, розташована на горі Луншань. Бронзова статуя була зроблена в 1996 році і є 88 метрів. Найцікавіше те, про храм Xiangfu, розташований неподалік, є — що він сходить 1000 років.