Калейдоскоп парків Нової Зеландії

Калейдоскоп парків Нової Зеландії

Природні багатства Нової Зеландії, вабить туристів які відвідують цю країну. Тільки тут природа розкриває себе в такій багатій різноманітністі. Територія Нової Зеландії, яка знаходиться на двох островах 14 національних парків, де ліси, гори, фіорди, вулкани і річки є головними і найбільш цінними пам’ятками країни.

Найстаріший національний парк, Тонгаріро, відомий багатьом із фантастичних фільмів. Контур дерев на тлі скель і задимлених вулканів зазвичай знімали тут. Коли парк був представлений у фільмі «Володаря кілець», гірські пейзажі Тонгаріро перетворюються в Мордор і Руапеху вулкан в гору Ородруін. Парк славиться своїми нинішніми вулканами, в парку можна побачити прозорі підземні джерела, де б’ють гейзери і надзвичайно красиве смарагдове-озеро.

New Zeland

Один з найбільш легкодоступних і найбільш відвідуваних парків в Новій Зеландії  — Національний парк Egmant. Він розташований на Північному острові на західному узбережжі, недалеко від Нью-Плімут, Інглвуд і Opunake, і був заснованований в 1900 році . Туристи відвідують це місце, щоб помилуватися незайманою природою: величезні гори, водоспади, ліси і озера. Любителі екстремальних видів спорту полюбляють Egmant через унікальні можливості альпінізму.

Fiordlend є найбільшим національним парком в Новій Зеландії, і наврядчи інші можуть конкурувати по красі і величі. Парк займає значну територію на південному заході Південного острова. Його територія формується численними схилами і скелями, а ліси є домом для величезної кількості унікальних тварин і птахів. Відвідувачі можуть ловити рибу в гірських річках.