Калейдоскоп парків Нової Зеландії

Природні багатства Нової Зеландії, що робить туристів відвідують цю країну. Тільки от природа розкриває людей в такій багатій різноманітністю. Територія Нової Зеландії, яка знаходиться на двох островах 14 національних парків, де ліси, гори, фіорди, вулкани і річки є головними і найбільш цінні пам’ятки.

Найстаріший національний парк, Тонгаріро, відомий багатьом і фантастичних фільмів. Контур дерев на тлі скель і задимлених вулканів зазвичай знімали тут. Коли парк був проведений фотографії «Володаря кілець», гірські пейзажі Тонгаріро перетворюються в Мордор і Руапеху вулкана — гору Ородруін. Парк славиться своїми нинішніми вулканів і спалили тканину, також має джерела життя: в парк можна побачити прозорі підземні джерела, що б’ють гейзери і надзвичайно красивий смарагдово-озеро.

New Zeland

Один з найбільш легкодоступних і найбільш відвідуваних парків в Новій Зеландії Національний парк Egmant. Він розташований на Північному острові на західному узбережжі, недалеко від Нью-Плімут, Інглвуд і Opunake, і була заснована в 1900 році Egmant є Таранаки вулкан, який шанується племені маорі. Туристи, які відвідують ці кінці, щоб помилуватися незайманою природою: величезні гори, водоспади, ліси і озера. Любителі екстремальних видів спорту, таких як Egmant через унікальних можливостей для альпінізму.

Fiordlend є найбільшим національним парком в Новій Зеландії, які інші навряд чи може конкурувати по красі і величі. Парк займає значну територію на південному заході Південного острова. Його територія формується численними схилами і скелями, а ліси є домом для величезної кількості унікальних тварин і птахів. Відвідувачі можуть зробити перехід ряд різних маршрутів, і ловити рибу в гірських річках.

Нова-Зеландія

Південний острів знаходиться і найбільший парк Kahurangi, який зберіг всю міць природи. Якщо справа доходить до річки, вони швидко і жорстокими, якщо справа доходить до дерев, він буде мати величезне багатовікову тканину. Приголомшливі гори краси усіяні невидимий в інших країнах квітів і трав. Парк мережу шляхів, які можуть виглядати у найвіддаленіших куточках Kahurangi.

Парк займає особливе місце Rakiura, який проходить до 90% Стюарт-Айленд, розташований в 40 км від південного узбережжя Нової Зеландії. Це вологий і вітряний точка країни, лісовий майже не залежить від поселенців, що живуть тут важко, але так само природа унікальна. На острові живуть величезна кількість унікальних новозеландських ківі птахів і помилуватися одним з них доведеться плисти до Стюарт, яка сама по собі є пригодою.